GYMSTAR LIGA, Prevádzkovateľ: Gymstar – fitness centrum, Priemyselná 2, 040 01 Košice gymstar.sk

Registrácia.

Pozorne si prečítajte!

Pokyny ku registrácií užívateľa. Prosím dodržujte inštrukcie, nesprávnym vyplnením a zadaním možete ovplyvniť správnosť zobrazovania údajov.

Registrácia používateľa - pokyny ako vyplniť polia

1. Meno - vyplňte svoje meno a priezvisko. Nikde sa nebude zobrazovať, len vo svojom úložisku výkonov, ktoré bude súkromné.

2. Používateľské meno - je meno pre prihlásenie do GYMSTAR LIGY. To znamená, že týmto menom sa budete prihlasovať.

3. Heslo, Overenie hesla, E-mailová adresa, Potvrdenie E-mailovej adresy - vyplnte prosím, mail sa nebude nikde používať a zobrazovať.

Profil používateľa - pokyny ako vyplniť polia

4. Meno alebo Nick - vyplňte svoje meno, pod ktorým sa budete zobrazovať v GYMSTAR LIGE. Môže byť ľubovoľné. Vyhýbajte sa nadávkam alebo neslušným prezývkam. Ak zadáte nevhodné Meno alebo Nick, nemusí byť Vaše konto schválené. Nezaručujeme Vám jedinečnosť Mena alebo Nicku. Na rozlíšenie zhodných Mien a Nickov, doporučujeme uvádzať v profile fotku - tak sa odlíšite s prípadne zhodným profilom.

5. Rok narodenia - zadajte len rok v tvare napríklad 1990 - nie 90.

6. Pohlavie - zadajte nasledovné: pre muža napíšte M, pre ženu napíšte Z (bez mäkčeňa).

Profilová fotka

7. Vyberte si fotku ktorú chcete, aby sa zobrazovala vo výsledkoch. Nahrajte ju podľa požiadaviek: maximálne 800 kB, minimálny rozmer 200px x 200px ( fotka nie je povinná, ak ju neuvediete bude sa zobrazovať jednotná silueta hlavy)

Dôležité upozornenie:
1. Ak sa zaregistrujete, údaje Meno/Nick, Pohlavie, Rok narodenia a Profilovú fotku nebudete môcť meniť. Vaše údaje budú zaznamenané do celkových tabuliek výsledkov. Ak budete chcieť zmeniť tieto ńastavenia máte 2 možnosti: požiadať o zmenu prostredníctvom administrátora alebo požiadať o vymazanie celého profilu (aj výsledkov) a znovu nahodenie uživateľského profilu a výsledkov.

2. Ak nechcete mať fotku vo svojom profile (nie je to povinné) - namiesto fotky sa bude zobrazovať zástupná fotka (silueta hlavy).

Schválenie registrácie

Ak sa zaregistrujete, nebude konto ihneď aktívne. Skontrolujeme ho, následne Vás budeme informovať mailom o jeho schválení alebo zamietnutí. Obvykle do niekoľkých hodín, maximálne do 24 hodín.

Ochrana osobných údajov

Osobné údaje sú chránené pred zverejnením a použitím treťou osobou. Sú použité iba pre registráciu do GYMSTAR LIGY a pre komunikáciu so zákazníkom. Zákony a predpisy: - zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Vyplnením formulára, jeho potvrdením a odoslaním - registráciou nového užívateľa dávam prevádzkovateľovi - JUDr. Bado Mikuláš - Gymstar – fitness centrum Ortáše 74, 04444 Ploské, IČO:46309225 súhlas na spracovanie mojich osobných údajov na účely registrácie užívateľa aplikácie GYMSTAR LIGA, komunikáciu so zákazníkom, vrátane zasielania informácií o fitness centre. Súhlas je možné odvolať oznámením, zaslaným mailu elektronickou na e-mailovú adresu.

Registrácia používateľa
Profil používateľa
(voliteľné)
Profilová fotka
(voliteľné)

Maximálna veľkosť súboru: 800KB
Minimálny rozmer: 200px x 200px

Zrušiť

Gymstar – fitness centrum
Priemyselná 2, 040 01 Košice.
e-mail: gymstar@gymstar.sk
tel.č. : 0949 451 266

Naše fitness centrum a osobní tréneri Vám pomôžu či už pri znížení telesnej hmotnosti, tvorbe svalovej hmoty, zbavení sa bolestí chrbta či krku, zosilnieť, alebo si len jednoducho zacvičiť. Naše programy vám pomôžu hravo tieto ciele dosiahnúť.

Okrem klasického fitness centra máte k dispozícií ženskú zónu, relaxačnú miestnosť a crossfitovú miestnosť.